Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Wykonawca

Wykonawcą Portalu Edukacji Cyfrowej Północno-Wschodniego Klastera Edukacji Cyfrowej jest firma T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o.

Firma T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o. jest jednym z regionalnych liderów branży informatyki i automatyki przemysłowej oraz edukacji w w/w dziedzinach.  Świadczy usługi dostarczając klientom nowoczesne rozwiązania, kompleksowo wykorzystujące najnowsze technologie zbierania, gromadzenia, przetwarzania, zarządzania, wykorzystania i udostępniania informacji, danych, dokumentów i wiedzy.

Stały rozwój usług i produktów firmy ma na celu pełne wykorzystywanie możliwości, które oferują przedsiębiorstwom współczesne, innowacyjne technologie, w szczególności z zakresu informatyki i automatyki przemysłowej. Firma T-Matic należy do liderów innowacyjności na Podlasiu (w roku 2008 była laureatem konkursu Kamerton Innowacyjności zorganizowanego przez Kurier Poranny), prowadzi systematyczne prace rozwojowe w zakresie informatyki i automatyki.

Dane kontaktowe:

ul. Malmeda 1
15-440 Białystok, PL
tel. +48 85 74 89100
fax +48 85 74 89 101

E-mail: bialystok@computerplus.com.pl
Strona WWW: http://computerplus.com.pl

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page