Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Współpraca

Współpraca to zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi, umiejętność pracy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów, umiejętność zespołowego wykonywania zadań i wspólnego rozwiązywania problemów. Wraz z współdziałaniem prowadzą do tworzenia wewnętrznych więzi wśród członków grupy, jak też rodzą ich poczucie tożsamości z zespołem, co zapewnia trwanie i sprawne funkcjonowanie tego zespołu na rzecz osiągania wspólnych celów jego członków.

My, członkowie Północno-Wschodniego Klastra Edukacji Cyfrowej, chcemy rozwijać i zacieśniać partnerską współpracę w ramach Klastra, ale przede wszystkim pragniemy włączyć do współpracy Państwa - naszych Klientów, dla realizacji naszego wspólnego celu, jakim jest podnoszenie i doskonalenie Waszych kompetencji cyfrowych.

W cyfrowym świecie internetu miejscem i sposobem realizacji współpracy są społeczności internetowe, które zaspokajają naturalne potrzeby interakcji z innymi ludźmi - dyskusji, wymiany doświadczeń, informacji czy zainteresowań. Umożliwiają i ułatwiają skuteczną realizację celów zawodowych i osobistych. Rewolucyjne tempo ich rozwoju daje podstawy by twierdzić, że mamy do czynienia z następną generacją witryn internetowych i kolejnym etapem w historii globalnej sieci.

Dlatego postanowiliśmy udostępnić Państwu w naszym portalu CDEdu.pl nowoczesną, opartą na najlepszych wzorcach i praktykach, społecznościową Wirtualną Platformę Współpracy i Edukacji Cyfrowej. Już dziś paleta narzędzi dostępnych w ramach Platformy jest bogata, zaś w najbliższym czasie będzie systematycznie uzupełniana i rozszerzana.

Zapraszamy do współpracy

Uwaga:
Wirtualna Platforma Współpracy i Edukacji Cyfrowej jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników Portalu!

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page