Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Wygodne spanie

Wyjazdy turystyczne są istotną częścią życia człowieka. Pozwalają oderwać się od codziennego zgiełku, odkrywać nowe ciekawe miejsca, a także zrelaksować się. Ważnym elementem każdego wyjazdu jest pobyt w przyjaznym dla nas otoczeniu. Panujący w naszym regionie klimat oraz wyjątkowe warunki przyrodnicze pozwolą wypocząć, jak również zregenerować organizm. Baza noclegowa przygotowana jest tak, aby każdy słuchacz rozpoczął nowy dzień wypoczęty i pełen sił do zdobywania nowych doświadczeń.

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page