Podgląd treści WWW (JSR 286)

Sport i rekreacja

Suwalszczyzna wręcz zachęca i oferuje znakomite warunki do uprawiania sportów i rekreacji na świeżym powietrzu, w otoczeniu dziewiczej przyrody i niepowtarzalnych krajobrazów. Żeglarstwo, windsurfing, wioślarstwo i kajakarstwo, pływanie i nurkowanie, jazda na nartach wodnych – to tylko niektóre z pasji, którym możemy się oddać na wodach przepięknych suwalskich jezior, zabytkowych kanałów i krystalicznie czystych rzek. Niezapomniane szlaki czekają na amatorów kolarstwa, swoje wymarzone miejsce znajdą tu również miłośnicy sportów ekstremalnych - trekkingu, paralotniarstwa, skoków na linie. Śnieżne i mroźne zimy oraz bogato urzeźbiony, pagórkowaty teren przyciągają miłośników narciarstwa biegowego i zjazdowego. W Suwałkach, Olecku, Augustowie działają tętniące życiem plaże miejskie, na nich lub w ich pobliżu organizowane są imprezy rekreacyjno-sportowe.

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page