Podgląd treści WWW (JSR 286)

Szkolenia inżynierskie

Szkolenia inżynierskie adresowane są do osób, pracujących bądź planujących pracę w różnego rodzaju branżach technicznych. Dzięki naszym szkoleniom, uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę niezbędną do efektywnego wykorzystania narzędzi, jakie oferuje oprogramowanie służące do komputerowego wspomagania projektowania i tworzenia grafiki i wizualizacji komputerowych.Liczba godzin


Cena zł (brutto)


AutoCad I

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z wykorzystaniem programu AutoCAD na poziomie podstawowym.

30
1500

AutoCad II

Celem szkolenia AutoCAD poziom II jest nauka wykorzystania zaawansowanych technik projektowania wspomaganego komputerowo.

30
1500

AutoCad 3D

Celem szkolenia jest zaprezentowanie możliwości wykorzystania programu AutoCAD do modelowania trójwymiarowego, modelowania w przestrzeni i wszelkiego rodzaju obiektów 3D.

30
1600

Akademia AutoCad'a

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z pełnym zakresem możliwości pracy w programie AutoCAD.

90
3100

Solid Works

SolidWorks jest narzędziem służącym do parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego 3D.

30
1850

Kosztorysowanie - poziom I

Opanowanie swobodnej obsługi programu w zakresie sporządzania kosztorysów oraz zapoznanie uczestników z możliwościami programu NORMA PRO.


18


600

Kosztorysowanie - poziom II

Opanowanie swobodnej obsługi programu w zakresie sporządzania kosztorysów i wycen kosztorysowych oraz zapoznanie uczestników z zaawansowanymi możliwościami programu NORMA PRO.12550


Podgląd treści WWW (JSR 286)
Proponowane społeczności 
Najbliższe szkolenia page
Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.