Podgląd treści WWW (JSR 286)

Szkolenia biurowe

Szkolenie biurowe to doskonalenie umiejętności wykorzystania oprogramowania biurowego w codziennej pracy. Ponadpodstawowe wykorzystanie posiadanych programów biurowych pozwoli Państwu i Państwa pracownikom pracować szybciej, przyjemniej i wydajniej. W skład szkoleń biurowych wejdą szkolenia z podstawowego i zaawansowanego wykorzystania programów:

  • MS Word do tworzenia profesjonalnych dokumentów, korespondencji seryjnych itp.
  • MS Excel do przygotowywania zestawień liczbowych wykorzystujących zaawansowane funkcje statystyczne czy logiczne.
  • MS Project z tematami zarządzania projektami.
  • MS Access do tworzenia bazy danych w środowisku Microsoft Windows.
  • Elementem tej grupy jest też szkolenie z profesjonalnej obsługi biura, w którym znajdą się m.in. zagadnienia z zakresu wykorzystania programu Adobe Acrobat, skanowania dokumentów, tworzenia automatycznych wysyłek itp.

Inne szkolenia biurowe, które realizuje Ośrodek Szkoleniowy Computer Plus Edukacja to m.in. obsługa kas fiskalnych, systemy finansowo-ksiegowe, fakturowanie, programy kadrowo-płacowe i wiele innych. 

Podgląd treści WWW (JSR 286)
Proponowane społeczności 
Najbliższe szkolenia page
Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.