Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Oferta edukacyjna

Naszą misją jest dostarczanie Klientom korzyści poprzez świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowych pozwalających na usprawnienie ich procesów produkcyjnych i biznesowych, poprzez podnoszenie kwalifikacji zaangażowanych w nie pracowników.
Jesteśmy elastyczni i indywidualnie traktujemy każdego Klienta, wychodzimy naprzeciw jego wymaganiom, oferujemy szeroki zakres usług szkoleniowych, które są dostosowane do jego potrzeb i oczekiwań.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń:


Terminarz szkoleń

Terminarz_Szk
Szkolenie Data Tryb zajęć Cena

** szkolenia akredytowane

Informujemy, iż szkolenia rozpoczynamy od grupy minimum 6 osobowej.

Aktualizacja terminarza szkoleń odbywa się średnio co 2 tygodnie (w połowie i na koniec miesiąca).
W celu uzyskania szerszej informacji i najbardziej aktualnych terminów szkoleń prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Podgląd treści WWW (JSR 286)
Proponowane społeczności 
Najbliższe szkolenia page
Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.