Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Jak przystąpić

Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, szczególnie przedsiębiorców, a uczestnictwo w nim jest oparte na zasadach dobrowolności.

Przystąpienie do Klastra nowego uczestnika wymaga złożenia przez niego pisemnej deklaracji, wyrażającej wolę współpracy z Klastrem i jego uczestnikami.

Rozpoczynając etap aplikowania o członkostwo w Klastrze należy wypełnić i podpisać dwa podstawowe dokumenty tj.: Deklaracja członkowska oraz Porozumienie o współpracy, a następnie należy przesłać je na adres Lidera projektu:

Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach
ul. Innowacyjna 1
16-400 Suwałki

W następnym etapie Rada Klastra dokonuje analizy dokumentacji, a po pozytywnym rozważeniu kandydatury, przedstawiciel firmy aplikującej w poczet członków Klastra zostaje zaproszony w celu zaprezentowania sylwetki firmy na posiedzeniu Rady  Klastra.

Dokumenty do pobrania:

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.