Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Baza noclegowa

Po dniu wypełnionym szkoleniami warto odpocząć w komfortowych wnętrzach i przebywać jednocześnie w otoczeniu nieskażonej natury. Nowo wybudowany, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód, Hotel Szyszko*** oraz Obiekt hotelarsko-gastronomiczny „Holiday” w Starym Folwarku to idealne miejsca nie tylko na wypoczynek, ale także na relaks. Dla wygody gości Hotel Szyszko*** swoją ofertę uatrakcyjnił o nowoczesne zaplecze SPA, siłownię oraz klub nocny. Sercem hotelu jest kuchnia zaspakajająca podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Obiekty na pozór różne łączy jeden cel: dbałość o Gościa i zapewnienie mu najwyższej jakości obsługi.

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.