Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Baza edukacyjna

Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej to nie tylko zróżnicowana oferta programowa i kompetentni wykładowcy, ale również doskonała infrastruktura. Liderem projektu jest Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach, który dysponuje nowoczesnym zapleczem konferencyjno-szkoleniowym.

Duża ilość sal konferencyjnych, nowoczesny sprzęt komputerowy, laboratoria to potencjał który sprawia, że oferta szkoleniowa Klastra realizowana jest w profesjonalnym środowisku.Dzięki temu podnoszenie kompetencji cyfrowych jest przeprowadzane w sposób maksymalnie efektywny i przyjazny.
Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.