Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Konferencje

 • Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych
  Konferencja poświęcona innowacyjnym rozwiązaniom wspierającym prace badawczo-rozwojowe.
  piątek, 12 czerwca 2015
 • Cyfryzacja - trampoliną rozwoju
  Nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa jak i jednostki samorządu terytorialnego to problematyka, która będzie w szczególności dominowała podczas konferencji "Cyfryzacja - trampoliną rozwoju". Spotkanie organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej odbędzie się 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach.
  środa, 3 czerwca 2015
 • IBM Social Business Academy 2014
  Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na tradycyjną, ogólnopolską konferencję: IBM Social Business Academy 2014 , która odbędzie się w dniach 24 - 25 września 2014 r. w Pałacu Żelechów. Firma T-Matic Grupa Computer Plus po raz kolejny będzie oficjalnym SREBRNYM PARTNEREM tej wyjątkowej konferencji! Zapraszamy na naszą prezentację pt. "Portal współpracy i wymiany informacji kluczem do rozwoju i sukcesu firmy."
  piątek, 5 września 2014
 • Dydaktyka w cyfrowej szkole - metody, narzędzia, treści.
  W środę, 18 czerwca w suwalskim Parku Naukowo – Technologicznym odbędzie się konferencja poświęcona zagadnieniu cyfryzacji szkolnictwa. W spotkaniu, zorganizowanym przez Północno – Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej, wezmą udział eksperci, przedstawiciele środowiska oświatowego, przedsiębiorcy i samorządowcy.
  poniedziałek, 9 czerwca 2014
 • Nowoczesne technologie w zarządzaniu
  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Nowoczesne technologie w zarządzaniu”, którą zorganizujemy 6 czerwca 2014 r., w Kompleksie Hotelowym "Logos" w Augustowie, ul. 29 listopada 9.
  piątek, 9 maja 2014
 • Wsparcie cyfryzacji w programach operacyjnych perspektywy 2014-2020
  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji „Wsparcie cyfryzacji w programach operacyjnych perspektywy 2014-2020”, którą zorganizujemy 18 grudnia 2013 r., w siedzibie Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach.
  czwartek, 7 listopada 2013
 • Klaster dla administracji i biznesu z branży ICT
  W dzisiejszych czasach trudno przecenić rolę edukacji cyfrowej. To właśnie dzięki stale zdobywanej specjalistycznej wiedzy i umiejętnościom poruszania się także w elektronicznym świecie jesteśmy w stanie robić rzeczy jeszcze do niedawna uznawane za trudne czy czasochłonne. Rolą Północno-Wschodniego Klastra Edukacji Cyfrowej jest dzielenie się ową wiedzą – temu też służyć ma seminarium skierowane do administracji i biznesu z branży ICT, które odbędzie się 15 listopada w Warszawie.
  środa, 23 października 2013
 • Obywatele już po raz VIII spróbują zmodernizować Polskę
  Jak powinna wyglądać modernizacja Polski? Kto powinien się w nią włączyć? Co innowacyjnego możemy stworzyć i eksportować poza granice naszego kraju? I wreszcie: jak zbudować lepszy rynek pracy? Odpowiedzi na te i inne niezwykle ważne pytania szukać będą uczestnicy VIII Kongresu Obywatelskiego, który odbędzie się 26 października br. na Politechnice Warszawskiej. W spotkaniu tym udział weźmie także prezes Stowarzyszenia „Miasta w Internecie” Krzysztof Głomb.
  środa, 23 października 2013
 • Dla inżynierów, urzędników i przedsiębiorców – oferta jedynego takiego klastra w Polsce
  Edukacja cyfrowa to pojęcie, które trwale wpisało się już w obraz polskiej gospodarki
  poniedziałek, 21 października 2013
 • Edukacja - klucz do sukcesu elektronicznej dokumentacji medycznej
  1 sierpnia 2014 roku czeka nas rewolucyjna zmiana w funkcjonowaniu służby zdrowia. Stosowana dotychczas tradycyjna, papierowa dokumentacja medyczna ma bowiem zostać w pełni zastąpiona informacjami w postaci elektronicznej. O tym, jak obecnie wygląda stan przygotowań systemu ochrony zdrowia oraz co w rzeczywistości decydować będzie o ostatecznym sukcesie projektu, dyskutowano 2 września w Białymstoku podczas konferencji pt. „Elektroniczna dokumentacja medyczna - szanse i zagrożenia” zorganizowanej wspólnie przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej, Ministerstwo Zdrowia i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.
  wtorek, 24 września 2013
 • Pokaż
 •  10
 • 25
 • 50
 • elem. na stronę.
Podgląd treści WWW (JSR 286)
Proponowane społeczności 
Najbliższe szkolenia page
Podgląd treści WWW (JSR 286)
 • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
 • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
 • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.