Podgląd treści WWW (JSR 286)

Internet

Internet dzięki swoim zaletom stał się jednym z najpopularniejszych miejsc promocji produktów i usług, jak również tworzenia lub wzmacniania wizerunku i świadomości marki. Jednak żeby takie działania były skuteczne, niezbędna jest wiedza i umiejętności korzystania z narzędzi e-marketingu.

Obecnie samo posiadanie strony internetowej nie gwarantuje sukcesu, trzeba ją jeszcze wypromować.   Dlatego coraz większe znaczenie odgrywa e-marketing i jego narzędzia, których zaletami są mierzalność,  niski koszt w stosunku do tradycyjnych mediów oraz skuteczność .

Nasze szkolenia mają na celu zapoznanie Państwa z najskuteczniejszymi narzędziami dostępnymi w sieci, które pozwolą na wzrost zysków z działań prowadzonych w tym medium:

  • program Google AdWords - (Linki sponsorowane)

- pozwala na szybkie tworzenie reklam Twojej firmy,  które mogą  być wyświetlane zarówno w przeglądarce Google ponad wynikami wyszukiwania, jak i w sieci reklamowej.  Każdy użytkownik ma stałą kontrolę nad budżetem, który nie musi być duży - płaci się tylko za kliknięcia reklam. W ten sposób reklamy docierają do odbiorców zainteresowanych Twoją ofertą w momencie kiedy jej potrzebują. 

  • Google Analytics

- pozwala sprawdzić, w jaki sposób użytkownicy trafili na Twoją witrynę i jak z niej korzystali oraz wskazuje, jak poprawić witrynę pod kątem oczekiwań użytkowników. Dzięki tym informacjom można zwiększyć zwrot z inwestycji w witrynę i liczbę konwersji oraz zarobić więcej w Internecie. Pozwala również dokładnie mierzyć efektywność kampanii reklamowych AdWords co daje możliwość ich optymalizacji.

  • Media społecznościowe (Facebook, Blip, Twitter, You-Tube, blogi)

- Znaczenie i popularność mediów społecznościowych wzrasta w bardzo szybkim tempie. Stały się one doskonałym miejscem do działań marketingowych oraz skutecznym kanałem komunikacji z klientami. Nieodpowiednie ich wykorzystanie, może jednak przynieść negatywny efekt dla Twojej firmy. Tylko świadome funkcjonowanie w mediach społecznościowych pozwala na realizację wyznaczonych celów.

Podgląd treści WWW (JSR 286)
Proponowane społeczności 
Najbliższe szkolenia page
Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.