Podgląd treści WWW (JSR 286)

Szkolenia biznesowe

  • Zarządzasz grupą ludzi?
  • Obsługujesz klientów?
  • Współpracujesz w zespole?
  • Naucz się większej skuteczności i efektywności w pracy z ludźmi!

Nasze szkolenia biznesowe pomogą Ci opanować  techniki zaawansowanej komunikacji, poznać zwroty i konstrukcje lingwistyczne usprawniające przebieg ważnych rozmów biznesowych i handlowych.
Pozytywny wpływ na siebie - kontrola własnych emocji, umiejętne wpływanie na rozmówcę i osiąganie najwyższych celów w biznesie, handlu, negocjacjach.
Umiejętność pracy z tzw "trudnymi" grupami, skuteczna motywacja, metody zarządzania własnym czasem, pozwoką na podniesienie Twojego autorytetu wśród pracowników, klientów i samego siebie.

Podgląd treści WWW (JSR 286)
Proponowane społeczności 
Najbliższe szkolenia page
Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.