Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Sale kameralne

Kameralna, 12 osobowa sala to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń czy przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Wyposażona jest w niezbędne urządzenia multimedialne, zapewniające wygodę oraz stwarzające przyjazny klimat.

Otoczenie gwarantuje ciszę i spokój, niezbędny w trakcie konferencji, imprez firmowych, okolicznościowych, czy szkoleniowych, a to wszystko znajduje się jedyne 2 km od centrum miasta.

Dodatkowo istnieje możliwość instalacji dookólnego systemu konferencyjnego, który posiadamy na wyposażeniu.


Kontakt:
tel. + 48 87 564 22 00
e-mail: park@park.suwalki.pl
Strona WWW: http://www.park.suwalki.pl

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.