Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Sala konferencyjna 300 osób

Dysponujemy elegancką oraz doskonale wyposażoną salą konferencyjną w ustawieniu teatralnym mogącą pomieścić 300 osób. Znakomicie nadaje się do organizacji ważnych imprez firmowych, spotkań i odczytów podnosząc jednocześnie rangę każdego wydarzenia. Sala konferencyjna wyposażona jest w dwa rzutniki multimedialne Full HD pracujące razem lub osobno w profesjonalnym systemie zapewniającym szereg udogodnień jak chociażby podgląd na dodatkowych ekranach dla osób zasiadających w prezydium.

System tłumaczeń symultanicznych pozwoli na organizację imprez międzynarodowych. Każdy z uczestników ma do dyspozycji zestaw słuchawkowy z możliwością wyboru kanału językowego. W pomieszczeniach technicznych, za lustrem weneckim, znajdują się trzy wyciszone akustycznie kabiny tłumaczy.

Dodatkowo sala wyposażona jest w dwa pomieszczenia biznesowe (za lustrem weneckim), w których mogą odbywać się spotkania towarzyszące konferencji.

Dopełnieniem obiektu jest system audio pozwalający zarządzać dźwiękiem i nadawać komunikaty w pomieszczeniach przyległych (foyer). W standardzie oddajemy do użytku mikrofony bezprzewodowe.

Posiadamy wszelkie udogodnienia i rozwiązania jakimi cechują się profesjonalne centra konferencyjne.


Kontakt:
tel. + 48 87 564 22 00
e-mail: park@park.suwalki.pl
Strona WWW: http://www.park.suwalki.pl


Zapraszamy do obejrzenia galerii

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.