Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Hotel Szyszko***

Idealna lokalizacja zaledwie 2 km od centrum miasta, tuż przy głównej trasie Via Baltica w stronę przejścia granicznego Budzisko-Kalvarija oraz atrakcyjna oferta cenowa sprawiają, iż Hotel Szyszko*** staje się wyróżniającym obiektem na mapie Suwałk.

Hotel, z największą w tym regionie bazą noclegową, oferuje 140 miejsc noclegowych w 68 pokojach 1, 2 lub 3 osobowych oraz apartamentach zaaranżowanych w kolorach ziemi: brązu, zieleni i bordo, zaprojektowanych z myślą o klientach biznesowych. Goście hotelowi mają dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz telefonu w każdym pokoju.

Nowoczesny, urzekający swoją architekturą oraz nieprzeciętną stylizacją wnętrz Hotel Szyszko*** zachwyca bogactwem dostępnych usług, wśród nich: centrum odnowy biologicznej i SPA , sauna sucha i mokra, bicze wodne, jacuzzi. Goście lubiący wypoczywać aktywnie mogą skorzystać z siłowni lub mile spędzić czas w klubie nocnym.

Połączenie funkcjonalności, wygody i komfortu, wykwintnej kuchni, a także miłej i sympatycznej obsługi sprawia, iż pobyt tutaj staje się naturalną przyjemnością, a wspomnienia na długo pozostają w pamięci.


Kontakt:
tel. + 48 87 565 46 46
e-mail: recepcja@hotel-szyszko.pl
Strona WWW: http://www.hotel-szyszko.pl

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.