Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Obiekt hotelarsko-gastronomiczny Holiday

Położony na terenie Wigierskiego Parku Narodowego Obiekt hotelarsko – gastronomiczny „Holiday” w Starym Folwarku to doskonała alternatywa dla gości preferujących relaks w otoczeniu naturalnego środowiska pełnego uroków suwalskiego krajobrazu: zjawiskowych jezior oraz lasów. Pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe oraz apartamenty zaprojektowane zostały z myślą o komforcie i wygodzie naszych gości.

Kuchnia polska i regionalna doskonalona przez wiele pokoleń sprawia, że jest ona niebywałym atutem obiektu. Kartacze, kiszka ziemniaczana oraz smalec ze skwarkami to tylko niektóre z przysmaków, których skosztować możecie Państwo w naszym obiekcie.

Wielbicielom imprez integracyjnych, plenerowych i okolicznościowych jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę, znakomitą kuchnię oraz wachlarz usług dodatkowych towarzyszących tym wydarzeniom.


Kontakt:
Obiekt hotelarsko – gastronomiczny Holiday
Stary Folwark 106
16-402 Suwałki
tel. + 48 87 563 71 20
fax: 87 563 71 10
e-mail: restauracja@hotel-holiday.pl
Strona WWW: http://www.hotel-holiday.pl

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.