Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Sala konferencyjna 100 osób

100 osobowa sala konferencyjna to miejsce pozwalające dowolnie konfigurować ustawienie według potrzeb oganizatora(ustawienie teatralne, szkolne, w podkowę).

W sali pracuje rzutnik multimedialny Full HD oraz system audio z dowolną możliwością regulacji dźwięku.

Atutem sali jest system do głosowania pozwalający przeprowadzać zgromadzenia, narady lub inne posiedzenia, do organizacji których wymagane jest takie wyposażenie.

Dodatkowo sala posiada wszelkie udogodnienia tj. klimatyzacja, mikrofony bezprzewodowe, mównica czy Internet bezprzewodowy.


Kontakt:
tel. + 48 87 564 22 00
e-mail: park@park.suwalki.pl
Strona WWW: http://www.park.suwalki.pl


Zapraszamy do obejrzenia galerii

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.