Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Chwile relaksu w saunie

Zachęcamy Państwa do korzystania z wysokiej klasy sauny „suchej”, w której każdy klient będzie mógł się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, podróży czy intensywnym szkoleniu.

W saunie panuje wysoka temperatura sięgająca wartości od 75 - 100°C. Pomieszczenie wyposażone jest w drewniane ławy. Samo słowo pochodzi z języka fińskiego i oznacza małe, prywatne pomieszczenie do kąpania. Przebywanie w saunie daje nie tylko świetne odprężenie i relaks, ale umożliwia pobudzenie układu immunologicznego oraz pozytywnie oddziałuje na nasze zdrowie i urodę.

Regularne odwiedzanie sauny stanowi wyjątkowe lekarstwo na zmęczenie i pozwoli na zregenerowanie sił do kolejnych wyzwań.

Sauna jest idealnym uzupełnieniem każdego dnia szkoleniowego.


Informacje: 87 563 71 20, 502 493 496 lub 605 665 525

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page