Podgląd treści WWW (JSR 286)

Zdrowie i uroda

Suwalszczyzna znana jest z niezwykle czystego powietrza, dlatego też jest bardzo dobrym miejscem do uprawiania turystyki zdrowotnej. Ścieżki rozciągające się po całym terenie Suwalszczyzny zaprojektowane zostały tak, aby zwiedzający miał bezpośredni kontakt z przyrodą, co pozytywnie oddziałowuje na zdrowie. Wspaniałym miejscem relaksu są również salony SPA, które oferują niezwykłe masaże, kuracje lecznicze, maseczki lub kąpiele błotne, które pozwolą odprężyć się i poczuć komfortowo.

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page