Podgląd treści WWW (JSR 286)

Hotel Holiday

Dziewicze lasy, czyste jeziora i świeże powietrze, jak również komfortowe warunki zapewnią naszym Gościom najbardziej efektywny wypoczynek. Obiekt hotelarsko-gastronomiczny Holiday to kameralne miejsce, położone z dala  od miejskiego zgiełku o unikalnym wystroju i klimacie. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły podczas pobytu gości, aby chwile spędzone w naszym obiekcie stały się wyjątkowe i niezapomniane. Oferujemy swoim gościom pokoje o wysokim standardzie 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienką, telewizorem, telefonem, lodówką oraz dostępem do internetu.
Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page