Podgląd treści WWW (JSR 286)

Negocjacje z elementami NLP

czas trwania: 12 godzin lekcyjnych

cena: 560 zł (brutto)

Terminarz szkoleń

Cel szkolenia:

W trakcie szkolenia uczestnicy przećwiczą w formie warsztatowej umiejętności niezbędne dla maksymalizowania korzyści w sytuacji negocjacyjnej: prawidłowego konstruowania celu, określania BATNY, oraz umiejętności zmiany perspektywy negocjacyjnej. Zadbamy też o twój negocjacyjny arsenał: w części poświęconej przekonywaniu i językowi perswazji zajmiemy się wykorzystaniem w negocjacjach wiedzy oraz technik z zakresu neurolingwistycznego programowania. Pamiętaj, że wiedza jest twoją najlepszą obroną! Popracujemy nad paletą technik negocjacyjnych każdego uczestnika, by zapewnić zarówno wzrost własnej skuteczności, jak również odporności na techniki manipulacyjne oponentów. Przyjdź do nas nim inni zostawią Cię w tyle!

Zakres szkolenia:

  • Dlaczego kompromis nie jest dobry - jak budować optymalne rozwiązania
  • Jak uchronić się przed zawarciem niekorzystnego porozumienia
  • Przełamać impas - Zmiana perspektywy negocjacyjnej
  • Skuteczne przekonywanie i perswazja:

         - pacing i leading - dostrajanie się i prowadzenie
         - przeramowanie
         - kotwiczenie - uzyskiwanie dostępu do reprezentacji doświadczenia
         - język perswazji - ukryte pytania, postulaty konwersacyjne, truizmy, presupozycje

  • Formy nacisku negocjacyjnego
  • Techniki negocjacyjne - wiedza jest twoją najlepszą obroną

Informacje i zapisy: 85 74 89 155

Podgląd treści WWW (JSR 286)
Proponowane społeczności 
Najbliższe szkolenia page
Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.